Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/etiksecimler/public_html/wp-content/plugins/q-and-a-focus-plus-faq/inc/functions.php on line 210

Herhangi bir sertifika programına başvurmayıp anlaşma imzalamamasına rağmen bu logoları dilediği gibi kullanan markalar da olabiliyor. Her tavşan logosuna güvenmemeliyiz.Bu listelerde bulamadığımız markalar ürünlerine tavşan logosu koymuşsa muhtemelen kafalarına göre konulmuş bir logodur. Yani kesinliği yoktur! Sertifikalı olup olmadıklarını onaylamak istiyorsanız mutlaka bu kuruluşların resmi websitelerini inceleyin, kandırılmayın. Daha fazla ayrıntı için bu posta bakabilirsiniz.

Ambalajına tavşan logosu koyup bu listelerin herhangi birinde adı bulunmayan markaların güvenilirliği biraz da kişiye kalmış. Alix Avien, Uni, Down Under Naturals, Bebak, Urban Care, Butter London gibi firmaların arkasında gördüğümüz logoları nasıl yorumlayacağınızı siz belirleyin, kendiniz karar verin. Ben Alix Avien’e en az 5 kere konuyla ilgili mail attığımı, hiçbirine de dönüş yapılmadığını hatırlıyorum. Yine aynı şekilde tavşan logosu bulunmayan, Peta ya da Leaping Bunny’nin listelerinde bulamadığım markaların kimisinden çok net cevaplar aldığımı ve güvenilir bulduğumu, kimisinin de baştan savma cevaplarına pek güvenemediğimi söyleyeyim.

← Listelerde adı bulunmayan bir markanın ambalajında neden tavşan logosu var? Rastgele konulmuş HER tavşan logosu güvenilir midir?