Desert essence baby air freshener oda spreyi

Yapay, sentetik kokuları sevmediğimi hep söylemişimdir. Başım ağrıtır, alerjimi azdırırlar. Bu yüzden parfümlerden, özellikle de oda kokularından uzak durmuşumdur. Ama yeni eve taşındığımızdan beri temiz hava alamadığımı hissediyorum. Şehir havasının en kirli seyrettiği merkezi bir yerde oturanlar ne demek istediğimi anlayacaktır. Hayvanlarda test edilmemiş, vegan bir oda kokusu arayışındaydım ki hiç beklemediğim bir anda Desert Essence’in oda kokusu karşıma çıktı. Bebeklere yönelik bir seri olduğu için toksik maddeler içermiyor, hatta en sevdiğim doğal esanslardan oluşuyor.

Desert Essence’in iddiasına göre bu sprey havayı temizliyor, ferahlatıyor. Birkaç fısla oda havasının tertemiz hale gelebilir mi bilemem, geliyorsa da bunu farketmedim. Ama içerideki havayı ağır bir kokuyla bastırmadan değiştirmeyi başarabiliyor. Ben genelde evi havalandırdıktan sonra fıslıyorum kendisini. Dışarıdan gelen kötü kokular varsa yerine nemli bir lavanta kokusu bırakıyor, 10 dakika içinde bu da geçiyor zaten. Özellikle solunum yollarından rahatsız olduğum şu günlerde pek sevişiyoruz. Yatmadan önce de mutlaka birkaç fıs basıyorum.

Uykuya yardımcı olduğu iddiası var ki gayet mantıklı, çünkü lavanta yağı içeriyor. Biliyorsunuz lavantanın insanı rahatlatan bir kokusu var. Ayrıca içindeki çay ağacı yağı ve tuzun da nefes açmaya yarayacağını düşünüyorum. Tabii ki bu sprey şişesi mucizeyle dolu değil ama toksik, bıçak gibi ağrı saplandıran oda kokularından kat kat iyidir benim için.

Desert essence baby air freshener oda spreyi içerik

Ailemicinsaglik.com‘da indirimli bulunca aldım. Şu anda 15 tl. Yalnız Desert Essence’in bebeklere özel bu serisi kalkıyormuş. Bu ürünün de devamının gelmeyeceğini tahmin ediyorum. Umarım bir benzerini daha yaparlar.

2 thoughts on “Desert Essence Baby Oda Spreyi”

  1. Son bulabildiklerimden ben de alayım o zaman Migros’ta rastlarsam… çocuklar nedeniyle evde sprey kullanmak istemiyorum; ama bunun zararsız oluşu nedeniyle alabilirim :) Çok teşekkürler, sevgiler!

    1. Çok haklısın tabii evde çocuk olunca ekstra dikkat ediyor insan. Umarım bulursun, sevgiler:)

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.